Automatyka dla przemysłu

Jakie właściwości ma wzmacniacz szerokopasmowy?

Kup wzmacniacz szerokopasmowy.

Wzmacniacz szerokopasmowy to innowacyjne urządzenie służące operatorom TVK. Zostało ono wyprodukowane w celu spotęgowania i wyrównywania mocy sygnałów biegnących do indywidualnych odbiorców. W którym miejscu umieszcza się wzmacniasz szerokopasmowy i co go wyróżnia?

Wzmacniacz szerokopasmowy – minimalizuje nieprawidłowości

Wzmacniacze szerokopasmowe działają najczęściej w przedziale 50 Hz – 1 GHz. Świetnie filtrują wszelkie zakłócenia emitowane na przykład przez usługi internetowe i pozwalają na odtwarzanie treści interaktywnych. Z reguły zlokalizowane są w budynkach, w których znajdują się ostateczni odbiorcy sygnały telewizyjnego. Zasilanie sprzętów odbywa się zdalnie lub lokalnie, dzięki czemu ich lokalizacja nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami. Sygnał kierowany do odbiorników jest wysokiej jakości, a obsługa sprzętu przystępna. Moduły te wyróżniają się optymalnym poziomem wyjściowym – w granicach 129dBuV. Poziom może być różny, w zależności od wykorzystywanego modułu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – dostarcza znakomitą moc sygnału

Konfiguracja sprzętu wzmacniającego sygnał nie nastręcza trudności. Odbywa się to za pomocą elementów regulowanych lub modułów WHX-923. Wzmacniacze posiadają również wbudowaną ochronę przed spięciami pochodzącymi z linii, dzięki czemu są wyjątkowo praktyczne. Niektóre z nich mają wbudowany specjalistyczny filtr zakłóceń. Optymalny koszt inwestycji sprawia, że te urządzenia są bardzo popularne i gwarantują widzom doskonałą siłę sygnału w warunkach domowych. Ogromnym plusem jest też energooszczędność na poziomie ok. <5,5W.

Nasze dane:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]