Automatyka dla przemysłu

Niezawodne serwonapędy i silniki prądu stałego – kto je dystrybuuje?

Jesteś zainteresowany ofertą dostawcy przekładni falowych? Skieruj się w to miejsce, żeby dowiedzieć się więcej.

Coraz powszechniejsze zastosowanie robotyki w najróżniejszych sferach przemysłu oraz automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych, zmusza do sięgnięcia po najlepsze rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Rodzima spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując między innymi dokładne układy napędowe i sterowniki serwomechanizmów od renomowanych światowych producentów.

Ultra Robotics – polski dystrybutor silników elektrycznych prądu stałego

Działająca od przeszło dekady na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (AC, DC i BLDC), silników DC oraz przekładni planetarnych i falowych produkowanych z materiałów wysokiej jakości przez renomowanych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty marki Harmonic Drive, wytwarzającej czułe kompaktowe serwonapędy szczycące się ogromną żywotnością oraz solidnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie wykorzystuje się między innymi w produkcji frezarek, wyposażenia medycznego czy robotów przemysłowych, a ze względu na możliwość ich użycia w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w kriogenice, lotnictwie oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, szeroką obsługą informacji zwrotnych i wysoką przepustowością, a ich wydajność utrzymuje się na pułapie 99% nawet przy niewielkich wymiarach. Z kolei jej napędy serwo z linii GOLD doskonale sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wysokiej wilgotności (nawet do 95%), szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od +70 do -40 °C, jak również przy narażeniu na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje.

Firma Ultra Robotics oferuje też rozwiązania od Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company, Positec oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Nasze dane:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]