Automatyka dla przemysłu

Obsługa instalacje teletechnicznej

Instalacje teletechniczne. Rzetelną pomoc profesjonalisty w tym zakresie otrzymasz w tym miejscu.

Instalacje teletechniczne sieci kablowych to potężna infrastruktura posiadająca wiele rozmaitych sprzętów – od elementarnych po niezwykle skomplikowane. Na rynku istnieją fachowe firmy, które umożliwiają zaprojektowanie sieci RTV. Przekonajmy się jakie usługi proponują i z jakich modułów składają się instalacje teletechniczne.

Instalacje teletechniczne – w obiektach publicznych i blokach

Instalacje teletechniczne obejmują przyrządy jak m. in.: anteny digit, zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, przedwzmacniacze tv, zasilacze, węzły optyczne. Na rynku znaleźć można także wzmacniacze budynkowe, kable telekomunikacyjne, urządzenia DVB-S/S2 i cyfrowe stacje czołowe. Urządzenia tego typu instalowane są na nieruchomościach, w hotelach i blokach. Przedsiębiorstwa specjalizujące się w sieciach RTV/SAT zajmują się z kolei z reguły rozplanowywaniem sieci i produkcją poszczególnych modułów. Instalacje teletechniczne wymagają niezawodnych komponentów i fachowego montażu – stąd niezastąpione jest wsparcie speców.

Instalacje teletechniczne – wsparcie specjalistycznych przedsiębiorstw

Niezbędne jest także, by sieci kablowe były zgodne z polskim prawem. Dlatego potrzebne jest doradztwo techniczne profesjonalnych firm, które zagwarantują odpowiednie rozwiązania i zaproponują najlepsze moduły dostosowane do potrzeb konkretnej sieci. Instalacje teletechniczne często wymagają także konserwacji, a więc niesamowicie duże znaczenie ma opieka pogwarancyjna. Jej odbiorcami są przede wszystkim deweloperzy.

Nasze dane:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]