Branża budowlana

Architekt – Bartek Sitarski

Skorzystaj z pomocy dobrego architekta Kraków.

Wybory podjęte na początkowym etapie budowy domu wpływają na to, czy odpowie na nasze potrzeby. Dlatego musimy dokładnie przemyśleć każdą sprawę i, jeśli nie posiadamy wystarczających umiejętności, każdy wybór skonsultować ze specjalistą. Architekt podpowie nam, w jaki sposób rozlokować każdy z pokojów i ułatwi przystosowanie budynku do naszych oczekiwań. Z jakich powodów opłaca się zdecydować się na porady dobrego architekta?

Architekt pomoże znaleźć odpowiednie materiały

Przyszli właściciele własnego lokum mają często trudności ze znalezieniem materiałów, z jakich budynek ma zostać zbudowany. A ten wybór jest naprawdę istotny, bo mają one duży wpływ na komfort domu. Dlatego należy wcześniej uzgodnić to z architektem, by mieć gwarancję, że w najbliższych latach nie będziemy mieli powodów do narzekań.

Architekt stworzy Twój dom

Dom na starą modłę lub też któryś z bardziej innowacyjnych projektów? Parterowy lub piętrowy? Podobnych wątpliwości wznoszący dom mają całe mnóstwo, a w poradzeniu sobie z tymi problemami doradzi nikt inny, jak architekt. Może polecić któryś z opracowanych już projektów albo stworzyć go według zgłaszanych przez nas sugestii.

Porozmawiaj z architektem i uzgodnij wszystkie sprawy

Przed spotkaniem z architektem, dobrze przemyślmy nasze oczekiwania. Powinniśmy też na tym etapie wiedzieć, jak duży budżet posiadamy – architekt będzie potrafił doradzić nam najlepsze technologie – oraz przygotować najważniejsze papiery działki.

Nasze dane:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]