Branża budowlana

Producent okien drewnianych – zabytkowe budynki i nowoczesne metody

Producent stolarki drewnianej - aktualną ofertę sprawdzisz na www.oknostol.com.pl.

Ekologiczne okna drewniane są niebywale eleganckie i wytrzymałe. Pasują do każdej budowli – od zabytkowych domów po współczesne wille. W jaki sposób producent okien drewnianych wytwarza swoje wyroby i dlaczego są one często kupowane w naszym kraju?

Producent okien drewnianych – gwarantuje znakomite wrażenia estetyczne

Współcześnie okna drewniane są projektowane przy użyciu innowacyjnych technologii, dzięki czemu charakteryzują się niskim współczynnikiem przenikania ciepła. Producenci okien drewnianych wspaniale je zabezpieczają, a pielęgnowanie jest bezproblemowe. Okna drewniane gwarantują doskonałe wrażenia estetyczne, mają zaokrąglone profile, tradycyjne rączki. Mogą być zrobione zarówno z drewna polskiego – na przykład dębu, jak i rodzajów egzotycznych (meranti). Naturalne gatunki w połączeniu z teraźniejszymi metodami powodują, że okna drewniane są tak popularne w Polsce.

Producent okien drewnianych – zainwestuj w niskie straty ciepła

Producent okien drewnianych przeważnie proponuje system klejenia trójwarstwowego, zapewnia niskie straty ciepła oraz łatwość obróbki. Naturalne drewno posłuży przez długi okres, ponieważ można poddawać je swobodnej obróbce. Rzecz jasna producent okien drewnianych zapewnia także estetyczne schody, idealne do zabytkowych budynków lub nowoczesnych zabudowań. Drewno sprawdza się przy rekonstrukcji lokali mieszkalnych – to element naturalny i absolutnie zdrowy dla środowiska. Remontując wnętrze warto zatem postawić na szlachetne, odporne i estetyczne materiały drewniane.

Nasze dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]