Branża budowlana Usługi

Projekty wnętrz mieszkań – kto je wykona?

Chcesz zobaczyć, kto sporządza projekty wnętrz mieszkań Kraków? Koniecznie skieruj się na https://joannaklusak.com/oferta/.

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których przebywamy, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Wskazane jest zatem zadbać o to, by pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Projektowanie wnętrz nie wydaje się trudne, jednakże często okazuje się, że aby wykonać je bezbłędnie, niezbędne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest duża – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym będziemy żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej zlecić to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc profesjonalisty na wszelkich fazach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To ważne, bowiem optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga ogromnego doświadczenia, które można zdobyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia przygotowywane są zazwyczaj 3 projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko projekty wnętrz – pozostałe usługi

Usługa architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. Żeby jego sugestie zostały zrealizowane, zazwyczaj potrzebny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu produktów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów wnętrz, architekt oferuje też pomoc przy doborze nieruchomości, w fachowy sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Nasze dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]