Edukacja Żywność

Kuchnia to Twoja pasja? Zapisz się na warsztaty kulinarne

Oferta kursu kulinarnego w rozsądnej cenie. Sprawdź co dla Ciebie stworzyliśmy.

Uczestnictwo w warsztatach kulinarnych to świetny sposób na zdobycie przydatnych umiejętności – opanowanie podstaw gotowania, poznanie tajników najrozmaitszych receptur oraz odpowiednich praktyk produkcyjnych. Do kogo kierowana jest oferta? Czy warto zapisać się na warsztaty kulinarne?

Kurs kulinarny – dla pasjonatów oraz profesjonalistów

Kunsztu w gotowaniu nie zyskuje się z dnia na dzień – szef kuchni przeznacza wiele czasu na nauczenie się sekretnych przepisów i pogłębienie swojej wiedzy. Jeżeli chcesz naśladować najlepszych, zapisz się na warsztaty kulinarne i skorzystaj z doświadczenia wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy opanowali sekrety sztuki kulinarnej, a teraz przekazują je mniej doświadczonym adeptom. Propozycja skierowana jest do rozmaitych grup odbiorców – zarówno do pasjonatów, którzy ledwo zaczynają swoją przygodę z kuchnią, jak i do tych, którzy pragną doskonalić posiadane już kwalifikacje. Warsztaty kulinarne dostarczają znaczną różnorodność tematyczną – można wziąć udział w szkoleniu z kuchni tajskiej, doskonalić przyrządzanie tortów, deserów i innych produktów cukierniczych, uczyć się smażyć apetyczne steki wołowe, a także poznawać przepisy wegetariańskie.

Dwie części kursu kulinarnego – szkolenie praktyczne oraz teoretyczne

W jaki sposób prowadzony jest warsztat? Warsztaty kulinarne składają się z dwóch etapów – szkolenia praktycznego i teoretycznego. Część praktyczna jest w całości dedykowany opanowaniu przygotowania konkretnych potraw, z kolei panel teoretyczny służy objaśnieniu podstaw. Kursanci wszelkie dania przyrządzają własnoręcznie, uczą się również prezentacji potraw na talerzu, a wszystko nadzorują profesjonaliści. Pragniesz zdobyć nowe umiejętności kulinarne i serwować swoim znajomym pyszne dania? Jeśli interesują Cię skuteczne kursy kulinarne przeprowadzone z naciskiem na praktykę, korzystaj z kursów oferowanych przez profesjonalnych kucharzy, którzy dysponują wieloletnią praktykę zawodową.

Nasze dane:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]