kurs photoshopa online
Edukacja

Kurs Photoshop online – szukaj ofert umożliwiających kontakt z instruktorem

Adobe Photoshop to program, który od końca XX w. jest standardowym narzędziem używanym przez osoby trudniące się obróbką zdjęć i samych fotografów. Z biegiem lat z powodu swojej uniwersalności, a w zasadzie opcji dodawania do niego tysięcy praktycznych pędzli odwzorowujących efekty, jakie dają prawdziwe farby, oprogramowanie to pokochali także ilustratorzy oraz graficy. Dzisiaj twórcy gier i filmów animowanych wykorzystują Photoshop do planowania wyglądu postaci czy malowania teł w swoich projektach. Nie dziwi zatem fakt, iż osoby, które chcą wejść w świat malarstwa cyfrowego, najczęściej w pierwszej kolejności chcą znaleźć dobry kurs Photoshopa.

Kurs digital painting – przez internet czy w szkole rysunku?

Program Adobe Photoshop jest niesłychanie rozpowszechniony, stąd co rusz nagrywane są setki godzin kursów pokazujących jego opcje, jak również reklamujących użycie nowych pędzli, o które można go poszerzyć. Niektóre takie tutoriale szybko wyszperasz na platformach z bezpłatnymi filmami, jednak z takich pobieżnych kursów trudno nauczyć się na własną rękę digital paintingu. Najlepszą drogą jest zapisanie się na kurs opracowany przez doświadczonego szkoleniowca, podczas którego poznasz nie tylko podstawowe funkcje oprogramowania, lecz także nauczysz się się nimi efektywnie posługiwać. Takie zajęcia oferowane są przede wszystkim przez szkoły rysunku i malarstwa, lecz jeśli nie możesz wziąć w nich udziału, możesz uzyskać dostęp do kursów digital paintingu online i nauczyć się technik malarstwa cyfrowego nie ruszając się z mieszkania!

Kurs Photoshop online – szukaj szkoleń z opcją osobistego konsultacji z nauczycielem

Decydując się na kurs online Photoshopa warto szukać szkoleń, które nie zostawiają ucznia samego ze sztampowym poradnikiem pokazującym krok po kroku jak stworzyć jakiś typ obrazu. Program Photoshop wydaje się z początku dla niektórych użytkowników nadzwyczaj mylący i czasami pożądana jest osobista pomoc nauczyciela, który pokaże właściwy kierunek albo wyklaruje, dlaczego nie uzyskujemy zamierzonego rezultatu. Warto tym samym wybrać taki kurs digital paintingu online, który w zakresie zakupionego pakietu daje możliwość kontaktu z autorem szkolenia, co sprawi, iż każda trudność zostanie w mgnieniu oka pokonana. Dobrze również poszukać kursu online, na końcu którego wykonany przez Ciebie obraz będzie profesjonalnie zrecenzowana przez autora instruktażu. Korekta obrazu wykonana przez biegłego instruktora uczy krytycznej oceny osobistej twórczości i pozwala na samodzielne wskazanie ewentualnych niedociągnięć warsztatu.

Nasze dane:
Digitalownia Studio Grafiki 2D i 3D
Workshop Kraków Sp. z o.o.
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 797-274-186
E-mail: [email protected]