Hobby, sport, rekreacja Rozrywka

Obozy tenisowe

Tutaj odnajdziesz aktualną ofertę obozu tenisowego.

Wakacje to czas, który można spędzić w salonie, oglądając po kolei seriale. Można też spędzić je czynnie. Jedną z możliwości spędzenia wakacyjnych miesięcy jest wyjazd na tenisowy obóz.

Obóz tenisowy – nauka i zabawa

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać podstawowy lub intensywny kurs nauki tego sportu. Zazwyczaj zajęcia odbywają się czteroosobowych grupach po trzy h treningu codziennie. Oprócz tego, uczestnicy uczęszczają do Aqua Parku oraz grają w piantballa i biorą udział w innego rodzaju grach. Nie zabraknie też zwiedzania muzeów i lokalnych zabytków. Zaś w czasie pieszej wycieczki można podziwiać lokalną przyrodę.

Obóz tenisowy – popularne destynacje

To nieprawda, że udane wakacje to wakacje poza krajem. Aby przeżyć coś niezapomnianego nie trzeba wyjeżdżać daleko. Równie magicznie będzie w nad polskim morzem. Właśnie w takich okolicach organizuje się najpopularniejsze obozy tenisowe.

Do kogo kierowane są obozy tenisowe?

Obozy tenisowe kierowane są przede wszystkim do młodego pokolenia. Świetnie bawić się będą zarówno licealiści, jak i uczniowie szkół podstawowych. Na rynku znaleźć można też oferty dla osób dorosłych.

Nasze dane:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]