Kosztowności Zakupy

Kolczyki na biglach – zakupowe ABC

Co powinieneś wiedzieć o kolczyki bigle?

Biżuteria to nie tylko szlachetne kamienie i metale. Istotne są bowiem zarówno ich projekty, ale także walory funkcjonalne – kolczyki, których nie używa się komfortowo niewątpliwie rzadko będą wyjmowane ze szkatułki. Dlatego wybierając kolczyki warto sprawdzić, który rodzaj zapięcia posiadają. Różnorodność zapięć jest naprawdę wielka – wciągane, sztyfty czy bigle. Które z nich będą najlepszym rozwiązaniem? Warto na przykład postawić na kolczyki na biglach – są bowiem wygodne oraz doskonale się prezentują.

Kiedy dobrać kolczyki na biglach?

Kolczyki na biglach polecane są zwłaszcza dla kobiet o lekko kwadratowej twarzy – są wysokie, więc nadają twarzy wyrazistości. Świetnie będą się także prezentowały na owalnej buzi – szczególnie, jeśli postawimy na kolczyki z biglami z długim korpusem. Warto przy tym zaznaczyć, że kobiety o trochę odmiennej buzi także mogą zakładać kolczyki na biglach – wystarczy, że wybiorą właściwy model.

Kamienie na biglach z dekoracyjnymi kamieniami

Kolczyki na biglach wytwarzane są z najróżniejszych kamieni – wszystko zależy od ich ceny i wyobraźni złotnika. Największym zainteresowaniem cechują się na pewno kolczyki na biglach z topazami, bursztynem i minerałami sztucznymi – na przykład z cyrkoniami. Jakie najlepiej wybrać? To sprawa indywidualnych preferencji – niekiedy korzystniej wyglądać będą kolczyki z turkusem, kiedy indziej dobrze zda egzamin kamień syntetyczny, więc kupno kolczyków warto przeanalizować samodzielnie.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]