Kosztowności

Ozdoba kobiecej dłoni – srebrny pierścionek

Sprawdź, gdzie zamówić srebrne pierścionki

Wyznacznikiem ponadczasowej wytworności są srebrne pierścionki. Każda dbająca o siebie dama powinna posiadać w swojej szkatułce dodatki zrobione z tego pięknego stopu. Sprawdźmy więc, czym cechują te piękne precjoza, stanowiące najlepszą dekorację damskiej ręki.

Srebrne pierścionki – jakie są ich zalety?

Najbardziej uniwersalna próba srebra to 999, ale wtedy srebro jest stopem elastycznym, podatnym na wszelkie zarysowania i jako pierścionek może szybko się poniszczyć. Na rynku znajdziemy więc najchętniej wybierane przez kobiety srebrne pierścionki wykonane ze stopu 925. Możemy pokusić się o pierścionek jednolity lub bardziej strojny. Te najpiękniejsze wysadzane są opalami, perłami, kryształami, a także diamentami. Innym walorem biżuterii wykonanej ze srebra jest opcja – w razie potrzeby – zredukowania lub poszerzenia ich wielkości, czym zajmują się profesjonalne zakłady złotnicze. Żeby srebrne pierścionki prezentowały się idealnie jak najdłużej, pamiętajmy o ich częstym czyszczeniu.

Czy w sklepach internetowych dostaniemy klasyczne srebrne pierścionki?

Wyjątkową biżuterię kupimy u każdego złotnika. Zamiast jednak wydawać fortunę w tradycyjnych salonach, opłaca się poszperać również w sklepach internetowych, gdzie kwoty są aż o 25 procent niższe. Dostaniemy tutaj srebrne pierścionki w rozmaitych wzorach, wysadzane wspaniałymi minerałami. Nie trzeba chodzić po sklepach, a jeśli zajdzie taka konieczność mamy prawo zwrócić zakup z powrotem. Takie zakupy w Internecie to bogaty asortyment i czysta przyjemność dla każdej kobiety.