Kosztowności Zakupy

Srebrna biżuteria – to nigdy się starzeje

Jeśli chcesz zamówić biżuterię srebrną, kliknij tu.

Jest z człowiekiem od stuleci i pomimo dostępności różnych nowych projektów, naprawdę mało ewoluowała. Biżuteria wciąż odgrywa identyczną rolę – jest swoistą dekoracją ciała i pozwala na oddanie własnego charakteru. Nic więc dziwnego, iż biżuterię tak samo chętnie zakładają panie i panowie, maluchy i ich rodzice, osoby z rozmaitych grup społecznych. Niezależnie od tego, które projekty lubimy, niemal zawsze biżuteria jest produkowana z tych samych surowców – najczęściej ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria bywa tak chętnie kupowana? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały przynajmniej pięć dekad?

Plusy srebrnej biżuterii

Głównym plusem srebrnej biżuterii jest bez wątpienia fakt, iż jej używanie pozwala uniknąć różnych schorzeń. Srebro jest antyseptyczne, więc noszenie srebrnej biżuterii jest rekomendowane klientom, którzy niedawno przekłuły uszy. Nie możemy nie wspomnieć również o jego atrakcyjności, która łączy się z dość niewielkimi cenami.

Srebrna biżuteria – jak dbać?

Srebro posłuży sporo lat, ale powinniśmy prawidłowo je pielęgnować. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – nietrudno ją zarysować czy uszkodzić w kontakcie z detergentami. Srebrna biżuteria powinna również być myta w wodzie ze spirytusem czy sokiem z cytryny. Należy trzymać ją w szkatułce z miękką tkaniną – unikniemy wówczas uszkodzeń.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]