biżuteria z cyrkoniami, kolczyki z cyrkoniami, cyrkonie
Kosztowności Zakupy

Wybierz klasykę – kolczyki z cyrkoniami

Wspaniałym prezentem dla każdej pani są kolczyki z cyrkoniami. Te szlachetne ozdoby idealnie współgrają z kolczykami wyprodukowanymi ze srebra. Zobaczmy zatem, w jaki sposób dobierać dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami to wymarzony prezent

Cyrkonie to syntetyczne kamienie szlachetne, mające wspaniałe właściwości estetyczne. Mienią się w słońcu kryształowym blaskiem, są odpowiednio polerowane oraz przezroczyste. Ich wygląd wspaniale imituje naturalne diamenty, sprawdzają się zatem jako element biżuteryjny. Istnieją także kolorowe odmiany cyrkonii – poprzez zastosowanie stosownych składników można uzyskać następujące kolory: błękitny, pomarańczowy, seledynowy, brunatny. Najchętniej wybierane są kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako prezent z okazji imienin lub na Gwiazdkę.

W jakich sklepach nabędziemy kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym powszechnie wykorzystuje się cyrkonie, przede wszystkim razem ze srebrem. Te piękne kamienie są twarde i niewrażliwe na czynniki mechaniczne, co sprawia, że znakomicie pasują do srebrnych pierścionków, bransoletek, jak również zawieszek. W jakich sklepach kupimy biżuterię z cyrkoniami? Szeroki wachlarz mają sklepy internetowe, gdzie możemy zamówić niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w różnych rozmiarach i niskich cenach. Wystarczy parę ruchów myszką i mamy wymarzoną i modną biżuterię. Polki często zamawiają minimalistyczne kolczyki, ale także te różnorodnie dekorowane.