Kosztowności

Wybierz najpiękniejsze srebrne kolczyki

Dowiedz się więcej o kolczykach srebrnych

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najczęściej kupowanych przez kobiety dodatków. Są idealne na każdą sytuację – bardzo huczną i mniej formalną. Zobaczmy w czym leży tajemnica, że są tak chętnie kupowane oraz w jakich sklepach możemy je kupić.

Srebrne kolczyki – które nabyć

Srebrne kolczyki występują w rozlicznych rodzajach. Najbardziej modne są lekkie sztyfty, które sprawdzą się na każdą okazję, są dyskretne, jak również eleganckie. Równie popularne są długie kolczyki, które wspaniale podkreślają szyję. Sprzedawane jako okraszone drogocennymi kamieniami albo całkowicie klasyczne. Akcesoria wyprodukowane ze srebra nie powodują uczuleń uszu, co przeważnie występuje w przypadku ozdób z plastiku. Wybierając kolczyki sprawdźmy próbę oraz technikę ich wykonania – najbardziej niebanalne wykonano techniką matowienia.

Jak czyścić srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki zawsze prezentowały się doskonale, trzeba skrupulatnie je pielęgnować i systematycznie usuwać śniedź. Powinno się przecierać je codziennie miękką ściereczką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalistyczne środki czyszczące, a przeznaczone na specjalne wydarzenia kolczyki chować w przeznaczonych do tego szkatułkach. Nie wykorzystujmy natomiast przestarzałych sposobów czyszczenia, takich jak szczoteczka do zębów czy ocet. Tego typu substancje niezwykle podrażniają miękką powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Najlepszy wybór kolczyków jest na pewno w e-sklepach, które oferują ekspresowe doręczenie i kuszące obniżki cen. Poza tym zakupy online to niebywały komfort, który zapewne docenią przede wszystkim zabiegane panie domu.