Marketing, promocja, reklama Usługi Witryny internetowe

Jak dotrzeć do klientów online? O pozycjonowaniu dla firm z Krakowa

Dowiedz się, komu zlecić pozycjonowanie stron Kraków.

Wszechobecność internetu oraz komfort użycia go w celu wyszukania potrzebnych towarów i usług doprowadziła do tego, że każda firma chce aktualnie wybić się w sieci. Rzecz jasna, samo założenie strony www nie oznacza, iż nowi klienci do nas trafią – najważniejsza jest wszak obecność na wysokich miejscach wyników wyszukiwania. Sporo mniejszych firm, które świadczą usługi tylko w określonym województwie czy też wręcz w jednym mieście, na przykład w Krakowie czy też w Katowicach, zastanawia się, czy warto pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne – daj się zauważyć w swoim mieście

Internauci poszukując w wyszukiwarkach usług lub sklepów stacjonarnych stosują głównie frazy lokalne, a więc mających w składzie nazwę konkretnego miasta, jak np. “restauracja indyjska kraków”, “depilacja brwi kraków” lub “sklep z odzieżą XXL kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla niewielkich przedsiębiorstw na przedstawienie swojej oferty ewentualnym klientom, przebywającym w danej miejscowość. Usługa pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych ma wszystkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się zasadniczo tym, że działania SEO skierowane są na wzrost widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, na przykład przez uruchomienie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma, stworzenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu czy zdobywanie linków z tak zwanymi NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać stronę z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się tworzeniem stron internetowych oraz pozycjonowaniem, optymalizacja od ponad dekady. W trakcie tych lat dobrze rozeznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu regionalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron i trafić do nowych odbiorców. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, link building oraz rozbudowę treści. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a klient może sprawdzać na bieżąco rezultaty pozycjonowania przy użyciu autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Nasze dane:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]