Marketing, promocja, reklama Usługi

Zwiększ rozpoznawalność firmy dzięki wirtualnemu spacerowi 3D

Wirtualny spacer 3D. Skieruj się tu, aby skorzystać z umiejętności specjalistów.

Wnętrza 3D to świetny sposób na przedstawienie ewentualnym klientom naszej powierzchni usługowej, nieruchomości czy biura, które zamierzają np. wynająć. Dla wielu klientów możliwość obejrzenia danego wnętrza przed skorzystaniem z oferty jest ogromnie ważna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im korzystną dla nas decyzję. Ale czym są wirtualne spacery oraz modele 3D? Jak można zastosować taką wizualizację do promocji i dlaczego warto to robić? Więcej informacji na ten temat znajdziesz poniżej.

Czym jest wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to opracowany w oparciu o sporą ilość fotografii model 3D danej nieruchomości, który oglądany jest niczym “domek dla lalek”. W takim modelu widzimy rozkład poszczególnych lokali, a my mamy możliwość go przybliżać, przesuwać i skupiać się na konkretnych pomieszczeniach. Model jest udostępniany klientom w postaci interaktywnej, dzięki temu mają oni wgląd do całej bryły obiektu oraz do wnętrz 3D. Niezależnie od wykonania samego modelu wnętrza 3D, możemy też zdecydować się na interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. Jest to najpopularniejsza opcja. Polega ona na tym, iż prócz oglądania wyłącznie modelu 3D wnętrza, np. siedziby firmy bądź hostelu, możemy przejść za pojedynczym kliknięciem myszki do takiego wnętrza, a następnie zabrać się za jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer VR pozwala także przemieszczać się do sąsiednich pomieszczeń tak samo jak w rzeczywistości.

Dlaczego opłaca się zamieścić wnętrza 3D?

Dzięki modelom 3D z wirtualnym spacerem możemy szczegółowo pokazać odbiorcom konkretny budynek i jego pomieszczenia. Tę metodę promocji można wykorzystać do zaprezentowania hostelu, pracowni bądź restauracji, jak również w prosty sposób zademonstrować dużemu gronu zainteresowanych wygląd naszej firmy “od środka”. Wnętrza 3D możemy też użyć, w trakcie sprzedaży mieszkania, aby ewentualni klienci mogli rzetelnie zapoznać się z nieruchomością.

Jest kilka argumentów, dla których warto opracować wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Pierwszy z nich to opcja umieszczania ich w Mapach Google, na naszej stronie www czy dodanie ich do wielu pomocnych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala szybciej zachęcić klientado skorzystania z naszej oferty. Osoby, które poznają dokładnie nasze przedsiębiorstwo będą darzyć je znacznie większym zaufaniem i odbiorą jako rzetelną markę. Jest to także doskonała metoda na wyróżnienie się na tle konkurencji, bowiem aktualnie – mimo ogólnego dostępu do tej technologii – większość firm jej nie wykorzystuje. Model wnętrza 3D można uzyskać w łatwy sposób — wystarczy zlecić jego przygotowanie doświadczonemu fotografowi.

Nasze dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]