Hobby, sport, rekreacja Podróżowanie

Nie tylko Tatry – kto organizuje wyprawy w góry?

Szukasz szczegółowych wiadomości o pełnej ofercie gór zimą dla początkujących? Doskonale trafiłeś! Zajrzyj na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Lubisz kop adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś aktywnym turystą, który docenia pewne i rzetelnie przygotowane wycieczki w towarzystwie wykwalifikowanych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych uczestników

Organizujemy wyprawy, których celem są łańcuchy górskie prawie wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do pasjonatów górskiej turystyki, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych, którzy kochają czynne spędzanie wolnego czasu i posiadają minimalne doświadczenie w podobnych wyprawach. By uczestniczyć w wyprawie nieodzowny jest zadowalający stan zdrowia, a także świetna sprawność fizyczna. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 rodzaje o odmiennym szczeblu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Ostatni wariant to propozycja dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które mają już doświadczenie w ekspedycjach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4000 m n.p.m. Wysokim stopniem trudności cechują się szlaki bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o znacznej wytrzymałości i szerokich umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą silne przeżycia. Umożliwiają zarazem urzeczywistnienie marzeń i sprawdzenie się w niecodziennych okolicznościach. Exploruj.pl zatrudnia kompetentnych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko poznali na wskroś naturę górskiego krajobrazu, ale też chętnie dzielą się swoimi umiejętnościami z członkami wyprawy. Potrafią oni także zmniejszyć ewentualne ryzyko w ekstremalnych sytuacjach. Firma oferuje wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Alpy oraz Himalaje.

Nasze dane:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]