Usługi z zakresu finansów

Na czym polega automatyczna obsługa należności?

Automatyczna windykacja należności. Zdobądź więcej szczegółów.

Właściciele firm cały czas poszukują narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć koszty działalności, a jednocześnie zredukować czas przeznaczany na wykonywanie pomniejszych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale również obsługuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczna obsługa należności – nie tylko dla większych podmiotów

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest na skutek integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym i programem finansowo-księgowym firmy. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a następnie monitoruje czy pojawiły się wpłaty od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich ma nadany unikalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należności. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy żmudny obowiązek manualnego księgowania przelewów, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych ważnych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko większych przedsiębiorstw, ale też i tych mniejszych, które w ciągu miesiąca obsługują jedynie sto dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną użyteczną funkcję, niesłychanie pomocną tym właścicielom firm, którzy regularnie borykają się z nieterminowymi klientami – to opcja automatycznej windykacji.

Robot do automatycznej obsługi należności dla firm oferujących usługi, pensjonatów oraz biur podróży

Nie jesteś przekonany czy robot Flobo to odpowiednia usługa dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo proponuje kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, pośród których odnajdziesz tę, która najlepiej spełni Twoje wymagania. Ta aplikacja bez trudu księguje przelewy abonamentowe, toteż bardzo dobrze zda egzamin w szkołach prywatnych czy językowych, innymi słowy tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Flobo przyda się także hostelom, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami świadczącym rozmaite usługi? Gdy pomiot za realizację usługi pobiera wcześniejszej opłaty, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]