Usługi

Catering firmowy – warto zadbać o komfort uczestników szkolenia

Chcesz poznać więcej informacji o cateringu biurowym? Zajrzyj na lastrada.pl.

Spotkanie biznesowe, szkolenie czy sympozjum – każda poważna firma z pewnością kiedyś stanie przed nieodzownością przygotowania takiego eventu. Łączy się to z różnymi zadaniami, które zwykle nie wchodzą w zakres czynności wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. dostarczenie napojów i posiłków dla jego gości. Jeśli na urządzanym wydarzeniu mają pojawić się ogromne tłumy, opłaca się zamówić na tę okazję usługę cateringu biurowego.

Catering biurowy – przekąski, które można błyskawicznie skonsumować

Sympozja i warsztaty biznesowe to eventy, które z reguły trwają po 7-8 godzin, nierzadko także przez parę następujących po sobie dni. Ich uczestnicy odbierają ścisły program prelekcji, pomiędzy którymi zaplanowane są na ogół dwie-trzy krótkie przerwy, w czasie których nie da się spożyć dużego obiadu w pobliskiej kafeterii. Stąd nieodzowne jest udostępnienie gościom napojów oraz niedużych przekąsek, które mogą błyskawicznie zjeść podczas przerwy, a jeżeli organizator wyrazi zgodę, również zanieść ze sobą na salę wykładów. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się wyposażeniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, głównie z herbatą oraz kawą, a także z drobnymi przekąskami, które można zjeść bez ryzyka pobrudzenia koszuli i dłoni. Oferta cateringu firmowego obejmuje również dostarczenie sprzętu do przyrządzania ciepłych napojów.

Przerwa kawowa – ważny element warsztatów biznesowych

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj istotna, daje bowiem uczestnikom chwilę odprężenia po wielu godzinach intensywnej koncentracji. Poza tym jest to też możliwość nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi oraz obgadania w luźniejszej atmosferze kwestii roztrząsanych na kursie. Automat z kawą i słodkimi napojami, który można spotkać w pomieszczeniach socjalnych firm, nie ma szans dorównać świetnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Goście ważnych konferencji czy płatnych kursów nie mogą wszak pić z tekturowych pojemniczków, spożywając własnoręcznie przyszykowane lub kupione po drodze w na stacji benzynowej kanapki. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu biurowego podniesie więc rangę wydarzenia i w tym samym czasie pokaże, iż jego organizator pomyślał też o dobrym samopoczuciu gości.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]