Usługi

Catering na wesela – dania i oprawę przyjęcia powierz specjalistom

W tym miejscu dowiesz się, komu zlecić organizację wesel w Krakowie.

Przyjęcia okolicznościowe, które są na ogół istotnym wydarzeniem dla całej rodziny, takie jak chrzciny, komunie bądź wesela, od lat nie są już urządzane w domu zaledwie dla najbliższego kręgu krewnych i znajomych. Teraz są to imprezy, w których uczestniczy często blisko stu gości. Zrozumiałe jest więc to, iż jedna osoba nie ma możliwości samodzielnie ułożyć menu, a potem naszykować i zaserwować dania uczestnikom imprezy, zwłaszcza, jeśli świętowanie będzie trwać wiele godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też daje się zauważyć wysokie zapotrzebowanie na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Dlaczego opłaca się zamówić catering weselny?

Organizowanie imprezy weselnej to ogromny stres, spowodowany licznymi godzinami przeznaczonymi na układanie listy gości, wysyłanie zaproszeń, wybór dekoracji sali czy poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też potrzeba zamówienia stosownej ilości zakąsek oraz napojów podawanych w trakcie zabawy, a co istotne – przyrządzanie ciepłych dań, które zachwycą zaproszonych gości i zbiorą ich przy stole. Główny posiłek na przyjęciu weselnym musi mieć perfekcyjną oprawę. Zaproszeni bowiem oczekują tego, by stoliki były wspaniale przystrojone i prawidłowo nakryte, potrawy były apetyczne i ładnie skomponowane na talerzach, jak również żeby obsługa profesjonalnie serwowała biesiadnikom następne posiłki. Wysoki poziom organizacji zagwarantują jedynie firmy cateringowe zatrudniające profesjonalnych managerów, kucharzy oraz kelnerów, obytych w obsłudze imprez zarówno na świeżym powietrzu, jak i tych organizowanych w salach.

Jadłospis wesela skompilujesz z propozycji firmy cateringowej

Wesela kierują się swoimi regułami, zarówno w kwestii aktywności dla gości, jak i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe z reguły mają ułożoną uprzednio listę proponowanych dań głównych, zakąsek i trunków pasujących do estetyki wesel. Podstawową ofertę można poznać na stronie firmy lub otrzymać tę informację nawiązując kontakt z jej pracownikiem. Zamawiający ma więc możliwość sam złożyć menu z zaproponowanych dań. Należy jednakże podkreślić, iż firmy świadczące usługę cateringu weselnego są też otwarte na nowe propozycje i często na życzenie zamawiającego zgadzają się przygotować indywidualne zestawy potraw.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]