Usługi

Chcesz urządzić imprezę rodzinną? Skorzystaj z usługi cateringu okolicznościowego

Zleć catering okolicznościowy na lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/.

Zbliża się ważny dla ciebie dzień i pragniesz świętować go wraz z krewnymi i przyjaciółmi. Niestety jest to liczne grono osób, które należy nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale także podjąć je pysznymi posiłkami i trunkami. Możesz próbować naszykować je samemu, jednakże przy dużej liczbie zaproszonych trudno jest tego dokonać. Dodatkowo to twoje święto i pragniesz się na nim doskonale bawić, a nie kryć się w kuchni bądź robić za kelnera. Dlatego organizację poczęstunku na rodzinne eventy rekomendujemy zlecić firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – nie musisz dzierżawić lokalu!

Kiedy wymienia się cateringu gros osób myśli natychmiast o imprezach biznesowych lub cateringu weselnym. Jeszcze kilka lat temu punktem honoru pani domu była samodzielna organizacja ważnych spotkań rodzinnych i jedynie przy faktycznie znacznej liczbie gości rozważała ona opcję zamówienia fachowego wsparcia w tym zakresie. Działo się także tak dlatego, iż na początku usługa cateringu nie zapewniała obsługi małych rodzinnych zabaw, a niekiedy również tych większych, o ile nie łączyło się to z rezerwacją sali. Dzisiaj catering okolicznościowy może zamówić każdy – zatem czy zdecydujemy się na wynajem sali czy zechcemy urządzić event we własnym ogrodzie albo domu, firma cateringowa jest w stanie przywieźć nam w to miejsce wyśmienite dania.

Catering okolicznościowy – pomoc w dekoracji i ułożeniu stolików

Catering okolicznościowy to dosłownie usługa zamawiana na dowolną rodzinną okazję. Najlepsi szefowie kuchni bez problemu przyrządzają dania pasujące do charakteru imprezy, niezależnie od tego czy potrzebujesz catering na chrzciny, na komunię lub na imieniny. Usługa cateringu okolicznościowego to też obsługa komersów, półmetków oraz studniówek. Szukając firmy świadczącej taką usługę warto zdecydować się na taką, która jest w stanie dopasować menu do potrzeb i – co ważne –możliwości finansowych klienta, a także kompleksowo obsłużyć imprezę, m.in. udostępniając doświadczonych kelnerów czy oferując pomoc w rozstawieniu i dekoracji stołów.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]