Usługi

Dlaczego warto wynająć lokal na 18 urodziny?

Szukasz więcej wiadomości o aktualnej ofercie lokalu na 18 w Krakowie? Doskonale trafiłeś! Skieruj się na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/.

Nierzadko z okazji urodzin, różnych rocznic czy imienin nie organizujemy imprez z przyjaciółmi oraz rodziną, uważając ten dzień za taki sam jak inne. Ale zdarzają się takie momenty przełomowe życia, których stosowne celebrowanie jest w zasadzie obligatoryjne, a jednym z nich jest bezapelacyjnie pełnoletność, a więc tzw. “osiemnastka”.

Urządzać przyjęcie w mieszkaniu czy znaleźć lokal na osiemnaste urodziny?

Wraz z osiągnięciem pełnoletności wiele się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on w świetle prawa brać udział w wyborach, pić i nabywać napoje alkoholowe, może ubiegać się o stanowiska urzędnicze czy zaczyna rozliczać się z fiskusem. Lecz zbliżając się do 18 lat rzadko myśli się o tak poważnych zagadnieniach – dla młodzieży najistotniejsza jest możliwość urządzenia pamiętnej imprezy ze znajomymi. Można znów wyprawić “domówkę”, jednak czy zabawa w mieszkaniu będzie się szczególnie wyróżniać na tle tych wcześniejszych? Oczywiście, że nie. Wobec tego lepszym wyjściem jest wynajęcie sali na 18 urodziny. Na ogół kilku znajomych postanawia urządzić razem przyjęcie z te okazji, co wymaga znalezienia dość przestronnego lokalu, ale przy tym umożliwia obniżyć jednostkowe wydatki. Poszukując miejsca na przyjęcie urodzinowe skoncentruj się na lokalach oferujących dużą salę taneczną (z trudem wszak można wyobrazić sobie przyjęcie bez tańca), a także na salach, które współpracują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który przygotuje smaczne dania imprezowe. Pragniesz urządzić zabawę pod gołym niebem? Wynajmij lokal na urodziny z możliwością wyjścia do ogrodu – w sezonie letnim można rozstawić w nim spory namiot i zorganizować spotkanie z grillem.

O co jeszcze powinieneś zadbać organizując osiemnaste urodziny?

Nie da się ukryć impreza z okazji osiemnastych urodzin to zabawa, na której młodzi ludzie spożywają napoje wyskokowe. Zalecamy z tego powodu obligatoryjnie zadbać o to, aby osoby niepełnoletnie, a przecież może ich nie brakować wśród obecnych, nie miały możliwości skorzystania z napojów z alkoholem.

Właściwa dekoracja sali także jest niezmiernie ważna, by uczestnicy kompletnie zanurzyli się w atmosferze imprezy. Polecamy więc zdecydować się na lokal na urodziny, który zadba o ozdobienie ścian według podanych wytycznych, jak również optymalnie rozstawi stoły z napojami oraz posiłkami.

Jeżeli już mówimy o posiłkach, na zabawie urodzinowej bardzo dobrze sprawdzi się menu typu finger food, bazujące na niedużych przekąskach “na raz”, które łatwo skonsumować bez potrzeby siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dostroi kartę dań zarówno do charakteru zabawy, jak i do finansów i budżetu klienta.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]