Usługi

Firma cateringowa pomoże zorganizować imprezy firmowe i rodzinne

Jeśli potrzebujesz zlecić catering, skieruj się na lastrada.pl.

Kiedy planujesz wystawny event rodzinny czy firmowy, na który zapraszasz dużą ilość uczestników, raczej nie dasz rady na własną rękę zadbać o posiłki dla gości. Nie każde spotkanie da się obsłużyć kupując małe przekąski oraz soki w najbliższym sklepie – duże wydarzenia w większości wypadków wymagają właściwej oprawy także w kwestii posiłków. Zatem nie powinno się położyć na stołach gości po prostu ciasteczek i słodkich napojów. W takich wypadkach dobrym wyjściem jest zamówienie usługi cateringu.

Usługi cateringowe – bądź otwarty na propozycje

Podmioty świadczące usługi cateringowe zwykle oferują kilka jego rodzajów. Są to catering firmowy, catering świąteczny, czyli przygotowanie posiłków wigilijnych, a także catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji urodzin, chrzcin albo wesel. Oferty te są starannie dobrane do potrzeb konkretnych wydarzeń, dlatego zwykle różnią się od siebie np. ceną oraz wachlarzem dań sugerowanych w danej usłudze. Postanawiając o skorzystaniu z usługi cateringowej warto pamiętać, aby w kontakcie z usługodawcą przejrzyście zaprezentować swoje oczekiwania, lecz jednocześnie być też otwartym na jego wskazówki. Przecież dla caterera organizacja wydarzeń rozmaitego typu to codzienność, więc doświadczenie nabyte w tym obszarze umożliwia mu podpowiadanie rozwiązań, które trafią w gust wszystkich naszych gości.

Czy opłaca się korzystać z usług cateringowych?

Przyrządzanie posiłków choćby dla małej grupy gości bywa problematycznym zadaniem, szczególnie wówczas, gdy jesteśmy zmuszeni wykonać to osobiście. Wynajęcie profesjonalnej firmy cateringowej to zatem spora oszczędność czasu, który możemy przeznaczyć na koordynację pozostałych kluczowych elementów imprezy. Daje to również sposobność uraczenia gości wyśmienitymi potrawami przygotowanymi przez profesjonalnych kucharzy. Wypada przy tym zaakcentować, że istotnym przymiotem dań, które oferują firmy cateringowe, jest nie tylko oszałamiający smak, ale także ich wygląd. Prócz tego podmioty, które zajmują się obsługą dużych imprez posiadają też własną wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]