organizacja przyjęć okolicznościowych
Usługi

Jak zorganizować przyjęcie okolicznościowe?

Kiedy ktoś wspomina o urządzaniu dużej uroczystości rodzinnej, zwykle naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z obiadem weselnym. Tymczasem ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy zjeżdża się dziesiątki krewnych z bliskiej i dalekiej rodziny, to również ceremonie chrztu, komunie święte oraz „osiemnastki”. Kiedy lista gości jest bardzo długa, najczęściej nie damy rady zorganizować przyjęcia i przygotować poczęstunku dla uczestników we własnym zakresie. W takim przypadku najlepszym wyjściem jest wynajęcie odpowiedniej sali.

Planowanie przyjęć okolicznościowych – zagwarantuj gościom imprezy najlepsze warunki

Poszczególne typy przyjęć wiążą się z innymi potrzebami uczestników. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak np. urodziny bądź osiemnastka, , na której bawić się będą głównie dorośli, zaproszonym należy udostępnić nie tylko miejsce, gdzie zjedzą w spokoju posiłek, ale i pomieszczenie na tańce. Natomiast przyjęcia, w których sporą grupę gości będą kilkulatki, jak chrzciny bądź komunie, poleca się urządzić w miejscu, które prócz wydzierżawienia sali w środku obiektu oferuje także przestrzeń na zewnątrz. Dzięki daniu najmłodszym możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, że nie znużą się zbyt szybko przyjęciem i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Dania podawane gościom też muszą być dopasowane do okazji. Planując takie wydarzenie najlepiej więc sięgnąć po ofertę firmy trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się o smaczne dania, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – zabawy okolicznościowe w dworskich salach lub w plenerze

Wyszukanie sali na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużym mieście, nie jest wielką trudnością, jednakże rzadko która oferta może konkurować z Pałacem Radziwiłłów, położonym w Balicach pod Krakowem. Od wielu lat w iście dworskim duchu odbywają się tu przyjęcia komunijne, chrzty i – naturalnie – wesela, które wszyscy uczestnicy będą wspominać przez lata. W Pałacu można wykorzystać jedną lub kilka sal, w których bez trudu można pomieścić ogółem do stu trzydziestu osób. Natomiast jeśli zabawa ma być zaplanowana w plenerze, to na terenie zielonym przed Pałacem może bawić się aż trzystu gości. Co najistotniejsze, obsługująca to miejsce firma cateringowa zapewnia kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przygotowania dań, poprzez rozstawienie oraz dekorację stolików, aż po profesjonalną załogę szefów kuchni i kelnerów.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]