Spedycja, logistyka, transport Usługi

Kilka słów o zaletach parkingu przy lotnisku w Krakowie

Parking Kraków Balice - sprawdźcie co może wam zaoferować.

Latanie staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, lubianym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dostać się do portu lotniczego. O ile zdamy się na publiczne środki transportu, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego samochodu, ale to rodzi problem: gdzie go zaparkować w trakcie naszej podróży?

Twoje auto pod dobrą opieką – parking przy lotnisku

Jasne, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwiezienie pod port lotniczy, a później o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów ma miejsce w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych portów lotniczych, przykładowo w Balicach koło Krakowa, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, gdzie niewielkim kosztem można pozostawić samochód na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszego auta pilnuje wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione auta objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co zapewniają parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach często oferują również dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z bagażami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Nasze dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]