Spedycja, logistyka, transport Usługi

Oferta parkingu w Balicach

Planujesz urlop zagraniczny i zastanawiasz się co zrobić z autem? Chcesz bez problemu dojechać do portu lotniczego, a po przylocie do Krakowa odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z usług, które zapewnia nowoczesny parking w Balicach! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking przy Balicach – dotrzyj na lotnisko własnym samochodem

Port lotniczy w Balicach jest położony na peryferiach Krakowa, co powoduje, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszy jest oczywiście transport własnym autem – nie trzeba wówczas korzystać z autobusów i dźwigać ciężkich walizek. Gdzie można zostawić samochód na czas wylotu? Jak zadbać o jego bezpieczeństwo? Remedium na te problemy okazuje się parking długoterminowy znajdujący się w okolicach lotniska – miejsca dzieli tylko 1200 metrów, a transfer bezpośrednio do terminala zapewniany jest busami, które przemierzają trasę w ciągu kilku minut. Warto dodać, że transfer jest całkowicie darmowy.

Parking przy Balicach – samochody obejmuje ubezpieczenie PZU

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice składa się z ćwierć tysiąca miejsc postojowych, a każde z nich ma profesjonalnie utwardzoną nawierzchnię. Miejsce jest oświetlone i monitorowane przez 24 godziny na dobę, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Dodatkowo pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Samochód można zostawić na cały okres wyjazdu – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie działa bezprzewodowy internet, a także skorzystać z łazienki. Obawiasz się, że po dłuższych wakacjach w egzotycznym kurorcie nie będziesz w stanie włączyć samochodu? Parking strzeżony przy lotnisku Kraków-Balice posiada urządzenie rozruchowe i kompresor. Za postój można zapłacić gotówką przy kasie lub podczas rezerwacji online.