Usługi

Organizacja imprez firmowych – postaw na klimatyczne sale do wynajęcia

Potrzebujesz więcej informacji o lokalu na imprezę w Krakowie? Doskonale trafiłeś! Wejdź na palacradziwillow.pl.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko weekendy integracyjne i wspólne pikniki dla pracowników i ich bliskich, których celem zbudowanie trwałych więzi między zatrudnionymi i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują prestiżowe eventy, np. po to, żeby świętować osiągnięte sukcesy, a także przeróżne kursy, gale dla partnerów biznesowych czy konferencje. Takie wydarzenia muszą być odpowiednio zaplanowane, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane potem do działań promocyjnych.

Poszukujesz miejsca na urządzenie imprezy firmowej? Nie wynajmuj pierwszej lepszej sali!

O ile nie mamy w budynku firmy przystosowanych pomieszczeń, w których można urządzać event, warto poszukać usług najmu lokali, które zmieszczą wszystkich sproszonych gości uroczystości. Istotne jest, by miejsce, w którym planujemy imprezę korespondowało swoim wystrojem do klasy urządzanej uroczystości. Prestiżowe bankiety dla kontrahentów marki, w czasie których fetowane są jej szczególne osiągnięcia, nie powinny być zorganizowane w zwykłej sali. Warto w takich sytuacjach zaplanować event w unikalnym miejscu, które ostatecznie uwydatni prestiż wydarzenia. Natomiast jeżeli na imprezę poproszeni zostaną uczestnicy nie rezydujący w bliskiej okolicy sali warto wybrać lokal, zlokalizowany obok rozbudowanej bazy hoteli, do której bez problemu można dojechać o każdej porze dnia.

Planowanie imprez firmowych – powierz catering sumienne firmie

W toku organizacji eventu firmowego nie można pominąć tak ważnego elementu, jak zapewnienie gościom ciepłych oraz zimnych posiłków i napojów. Rekomendowanym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania rzetelnej firmie zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dostarczenie w umówione miejsce apetycznych dań dla gości, ale też pomoże w doborze menu i zajmie się nakryciem stolików. W czasie pokazowych bankietów wskazane jest także zapewnienie zaproszonym najlepszej obsługi. Opłaca się więc korzystać z usług firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie wykwalifikowanych kucharzy, którzy przygotują nie tylko pyszne, ale i doskonałe wizualnie dania, jak również kelnerów, którzy profesjonalnie zaserwują kolejne posiłki do stołu.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]