Spedycja, logistyka, transport Usługi

Parking długoterminowy w Balicach – gwarancja bezpieczeństwa auta

Zajrzyj tu jeśli jesteś zainteresowany lotnisko Kraków parking długoterminowy.

Wybierasz się na wakacje za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Dowiedz się, czy zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest dobrym rozwiązaniem.

Parking przy porcie lotniczym – wygoda i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Balicach to jedno z największych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Polsce. Ci, którzy planują podróż za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez całą dobę, długoterminowego parkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a bezpieczeństwa pozostawionych samochodów pilnuje monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, że nikt niepowołany nie będzie miał możliwości dotarcia do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to idealne rozwiązanie w przypadku pasażerów z dużą liczbą bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć taszczenia ciężkich walizek w pociągu bądź autobusie.

Parking długoterminowy – czy opłaca się z niego skorzystać?

Przeważającą zaletą parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są atrakcyjne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking oferuje też darmowy dowóz pasażerów prosto pod terminal – jazda trwa jedynie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja punktu parkingowego jest możliwa online bądź na telefon – w mgnieniu oka i bez trudności, a unieważnienie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można wykonać gotówką (w złotówkach i euro) ewentualnie przelewem bankowym. Dodatkowym atutem jest też bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, a także możliwość skorzystania z kompresora i naładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Nasze dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]