Spedycja, logistyka, transport Usługi

Podróżuj spokojnie – Twoje auto poczeka na parkingu przy lotnisku

Parking przy lotnisku w Krakowie - zapoznaj się z aktualną ofertą.

Szybkość, sposobność przybycia także w najbardziej oddalone miasta świata oraz wygoda – to nadrzędne atuty lotów samolotem, które spowodowały, iż tego typu wyprawy zdobyły niebywałą popularność. Wyjazd, którego częścią jest lot samolotem, łączy się jednakże z drobnymi uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest niewątpliwie problem dostania się na lotnisko – a masa podróżnych w tym celu musi wszak przejechać dziesiątki kilometrów. Tak daleką drogę najlepiej jest pokonać prywatnym autem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać na lotnisko? Te oraz inne kwestie połączone z przyjazdem do portu lotniczego swoim samochodem rozwikła skorzystanie z dobrego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe linie.

Tani parking przy lotnisku w Krakowie – podróżuj bez trosk, twoje auto jest bezpieczne

Podróżujący z portu lotniczego w krakowskich Balicach mogą bez problemu zaplanować swoją podróż tak, żeby do lotniska dotrzeć własnym autem. W Balicach mogą pozostawić go na prywatnym parkingu położonego w pobliżu samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę wozu, zatem w trakcie wyjazdu nie muszą naturalnie się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa auta pilnować będą stróże, a pomocniczą asekurację stanowi system monitoringu. Korzystanie z oferty parkingu ułatwia możliwość telefonicznej rezerwacji, toteż nie trzeba martwić się, że po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie na zostawienie pojazdu. Parking jest oprócz tego całkowicie utwardzony, co jest niezwykle przydatne podczas silnych opadów śniegu bądź deszczu.

Parking przy lotnisku w Balicach – gwarancja wsparcia zespołu

Jeśli wybierzemy ofertę parkingu monitorowanego w pobliżu portu lotniczego możemy spodziewać się także licznych ułatwień, dzięki którym podróż przebiegnie bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest naturalnie opcja skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego cena wliczona jest w koszt usługi parkowania. Poza tym kierowcy mogą uzyskać asystę zespołu parkingu w wielu sytuacjach, takich jak rozładowanie akumulatora lub ubytek powietrza w oponach.

Nasze dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]