Usługi

Profesjonalna opieka nad grobami

Opieka nad grobami Kraków - więcej informacji o tej usłudze znajdziesz tu

Oblicze nagrobków zmarłych krewnych jest wyrazem naszego szacunku. Często jednak nie mamy czasu, by się nimi zająć – nawet, kiedy pomniki położone są w tej samej miejscowości, w którym żyjemy. Szczególne problemy zaczynają się jednak, jeśli naszych krewnych pożegnaliśmy w odległej miejscowości – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to jednak, że groby są skazane na to, by pozostać zaniedbane – świetnym wyjściem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje taka pomoc?

Czemu powinniśmy postawić na opiekę nad grobami?

Na podobną usługę stawiają nie tylko osoby, którym brak czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo spotkać również ludzi na emeryturze, którzy na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mają zdrowia. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami często proponują także inne usługi, czyli zakładanie siedzeń albo doradztwo przy załatwieniu przedłużenia opłaty lub poprawienia napisów.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Stawki, jakie będziemy musieli opłacić osobom czuwającym nad grobami naszych najbliższych są bardzo różne. Zależne są zwłaszcza od rodzaju usług – gdy wybieramy jedynie pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od 30 do 40 PLN. Jeśli natomiast zależy nam, by firma czyściła nagrobek regularnie, powinniśmy liczyć się z wydatkiem rzędu 400 złotych rocznie. Należy też zauważyć, iż koszty zależne są również od wielkości grobów, a najdroższe będzie czyszczenie rodzinnych grobowców.

Nasze dane:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]