Usługi

Profesjonalne sprzątanie strychów i piwnic

Sprzątanie strychów i piwnic Kraków - zajrzyj w to miejsce po więcej informacji o tej usłudze.

W dużej części domów znajduje się piwnica oraz strych. Zazwyczaj miejsca te służą nam jako składziki na przeróżne starocie. Zwykle to, czego nie potrzebujemy, wynosimy albo na strych, albo do piwnicy. Co wówczas, gdy ta zaniedbana powierzchnia domu zacznie być nam niezbędna? Wówczas warto zdecydować się na usługi świadczone przez profesjonalną firmę, która w swojej ofercie ma sprzątanie piwnic oraz strychów.

Opróżnianie piwnic i strychów – co uprzątnąć firma?

Opróżnianie piwnic oraz strychów to usługi, które cieszą się rosnącą popularnością. Stawiają na nie ci, którzy z rozmaitych powodów muszą posprzątać ogromną powierzchnię z zalegających na niej rzeczy. Profesjonalna firma może usunąć zarówno ze strychu, jak i z piwnicy naprawdę wszystko. W grę wchodzą nie tylko małe przedmioty takie, jak niepotrzebne słoiki, ale też meble czy popsuty telewizor. Utylizacja starych mebli, którą mają w swojej ofercie firmy działające i w dużych i w małych miejscowościach, to bardzo dobry wybór, jeżeli na strychu bądź w piwnicy przechowujemy stare fotele, szafy, kanapy, a nawet meblościanki. Samodzielne ich wyniesienie jest bardzo dużym wyzwaniem. Należy wiedzieć, że najczęściej na terenie małych gmin, takich wielkogabarytowych przedmiotów można pozbyć się tylko 2-4 razy w ciągu roku, gdyż zakłady gospodarujące odpadami nie podejmują się wywozu takich rzeczy częściej.

Opróżnianie piwnic i strychów – co jeszcze proponują profesjonalne firmy?

Specjalistyczne firmy, które zajmują się sprzątaniem piwnic i strychów mogą nie tylko usunąć z tych miejsc zalegające w nich odpady i niepotrzebne przedmioty. W ofercie znaleźć można też podstawienie odpowiedniego pojemnika, który przeznaczony jest na odpady. Po jego zapełnieniu firma wywozi śmieci, dbając o ich zgodną z prawem utylizację. Wszystko odbywa się naprawdę bez żadnych problemów. Co więcej, nie trzeba nawet przez chwilę brać udziału w całej procedurze! Pracownicy z ramienia firmy zadbają o to, aby podczas prac wszystko przebiegło bezproblemowo.

Nasze dane:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]