Usługi

Serwis Apple – komu zlecić wymianę baterii lub szybki w iPhone?

Zajrzyj w to miejsce, żeby zamówić wymianę szybki iPhone XR.

Laptopy, smartfony i tablety stały się integralnym elementem naszego życia osobistego oraz zawodowego, wobec tego nabywając te akcesoria z reguły wybieramy te najbardziej niezawodne. Taką reputacją cieszą się od wielu lat urządzenia firmy Apple, które mimo wysokiej ceny w porównaniu do produktów podobnych marek, każdego roku zyskują sobie setki tysięcy kolejnych klientów. Jednakże nawet sprzęt najwyższej klasy może przestać należycie działać lub uleć uszkodzeniu na skutek nieostrożnego używania. Co nie oznacza, że natychmiast powinno się zamienić go na nowy – warto wszak przynieść go do serwisu Apple.

Nie tylko wymiana szybki i delikatnych części – co zlecisz Serwisowi iPhone Warszawa?

Kto używał produktów Apple przekonał się, iż sprzęt ten działają bez szwanku latami, ale nawet one nie oprą się zniszczeniom, które powstają z ich nieuważnego użytkowania. Serwis Apple Warszawa codziennie dostaje prośby o wymianę baterii, która z czasem wolno się ładuje, wymianę szybki tylnej i przedniej, zbitych na skutek silnego uderzenia w urządzenie, a także wymianę innych drobnych części jak niedziałający przycisk głośności bądź popsuty układ U2. Nasi specjaliści będą wsparciem również w razie zalania smartfona czy potrzeby odzyskania z niego straconych danych.

Serwis Apple Warszawa – telefon możesz przysłać do naprawy kurierem

Tak długo jak iPhone jest na gwarancji sporą część napraw bez problemu zlecimy w autoryzowanych serwisach producenta. Problemy pojawiają się po okresie gwarancyjnym, bowiem naprawa nawet niedużych usterek w serwisie Apple może wygenerować dość pokaźne koszty, na które nie każdego stać. Szczęśliwie na terenie naszego kraju, najczęściej w większych miejscowościach jak Warszawa, funkcjonują serwisy iPhone wykonujące naprawy pogwarancyjne, w których serwisanci z kilkuletnim doświadczeniem nawet w kilka minut są w stanie wykonać naprawę smartfonów tej firmy nowej i starej generacji, sprzedawanych w okresie ostatnich 10 lat, takich jak: iPhone 5S/SE, iPhone 6, 6S i 6 Plus, iPhone 7 i 7 Plus, iPhone 8 i 8 Plus +, iPhone X, XR, XS MAX oraz XS, iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max, iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max, iPhone SE 2020 czy iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max, 13 Mini.

Jeśli w okolicy miasta brak serwisu serwisu Apple i nie masz możliwości smartfona przynieść osobiście do punktu, znajdź ekspertów, którzy podejmują się serwisu iPhone’ów przesłanych kurierem. Takim miejscem jest m.in. Wymiana Szybki Serwis iPhone w Warszawie.

Nasze dane:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555