dom weselny, lokal na wesele kraków
Usługi

Szukasz sali weselnej? Postaw na kompleksową usługę

Ślub i odbywające się po nim wesele to dzień, o którym rodzina państwa młodych i zaproszeni goście będę mówić przez wiele kolejnych miesięcy, a często wręcz lat. Jeżeli młoda para zdecyduje się na wyprawienie przyjęcia dla sporej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, jakiemu będzie musiała stawić czoło, jest zarezerwowanie odpowiedniej sali weselnej, w której goście będą bawić się w ten uroczysty dzień w najlepszych warunkach.

Dom weselny – wybierz kompleksową obsługę

Wybierając lokal na wesele nowożeńcy musi wziąć pod uwagę kilka dość ważnych okoliczności. W pierwszej kolejności musi znać liczbę zaproszonych krewnych i znajomych, aby być pewnym, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale ważne jest również, żeby mieli możliwość zatańczenia. Oprócz tego narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od miejsca zawarcia ślubu znajduje się dom weselny i czy droga do niego będzie prosta. Jeżeli na przyjęcie weselne poproszeni są bliscy i znajomi mieszkający w innym województwie, powinno się szukać lokalu na wesele, w pobliżu którego znajduje się bogata baza noclegowa. Następnym zagadnieniem jest sama organizacja wesela, czyli zamówienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej, przystrojenie stołów i ułożenie menu. Te obowiązki mogą przerosnąć możliwości pary młodej, zatem warto szukać takich domów weselnych, które świadczą pomoc w obszarze całościowej organizacji przyjęcia weselnego.

Sale weselne w Balicach – przyjęcie ślubne ze zniewalającą oprawą

Młode pary z małopolski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą urządzić wesele w niezmiernie malowniczym obiekcie, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia weselne urządza się od setek lat, a każde z nich charakteryzuje się królewską oprawą. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi podjąć ponad stu gości. Przyjęcie można urządzić również w plenerze przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim będzie mogło bez trudu nawet 350 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, iż umiejscowiony jest raptem 12 km od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegową. Dojazd orszaku ślubnego z kościoła do Pałacu nie powinien zwykle trwać dłużej aniżeli nieco ponad pół godziny.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]