Usługi Witryny internetowe

WordPress – komu powierzyć opiekę nad stroną www na tym CMS-ie?

Szukasz dobrej oferty WordPress aktualizacji? Nie wahaj się! Kliknij tu.

WordPress, który został opracowany przede wszystkim jako platforma blogowa, w ciągu kilkunastu lat stał się niezmiernie często wykorzystywanym systemem zarządzania treścią. Dzięki temu, iż jest szybki oraz łatwo można przyswoić sobie zasady posługiwania się nim, korzysta się z niego w tej chwili do tworzenia wielopłaszczyznowych stron firmowych i sklepów internetowych. Aczkolwiek ten system zarządzania treścią może być przyczyną przykrych sytuacji, zatem istotną i pomocną usługą jest opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Czemu warto zlecić opiekę nad stroną internetową specjaliście?

Nadrzędnym warunkiem bezpieczeństwa strony jest z pewnością zaktualizowanie jej do najnowszej wersji WordPressa. Nierzadko jednakże firmy po utworzeniu strony lekceważą okresową instalację kolejnych edycji CMS-a czy aktualizacji stosowanych dodatków, przez co wystawiają stronę na infekcję przez wirusy czy ataki cyberprzestępców. Prócz tego, pomimo iż WordPress jest dość prostym CMS-em, jego aktualizowanie może wiązać się z niezamierzonymi komplikacjami z poprawnym działaniem sklepu lub strony. W związku z tym ważne jest, żeby działanie to realizowała zawsze osoba biegła w WordPressie, a jeżeli nie mamy w przedsiębiorstwie oddziału IT, rekomenduje się powierzyć opiekę nad stroną niezależnemu profesjonaliście.

Do kogo adresowana jest oferta aktualizowania WordPressa?

Oferta aktualizowania WordPressa to usługa kierowana głównie do klientów biznesowych, zarówno niewielkich jak i większych przedsiębiorstw, którym zależy na poprawnym oraz trwałym funkcjonowaniu ich strony oraz ochronie jej baz danych i zasobów. Usługa ta przydatna jest też freelancerom oraz blogerom mającym własne strony. W podstawowym oferowanym pakiecie zawarta eliminacja skutków infekcji, przeprowadzenie aktualizacji CMS-a i pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych. W ofercie bardziej rozbudowanych pakietów dostępne są też rozmaitego typu monitoringi (m.in. logowań użytkowników, zmian wtyczek oraz zmian treści).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]