Zagadnienia motoryzacyjne

Jakie kufry do motocykla?

Jeśli chcesz zamówić kufry Givi, skieruj się na ten adres.

Nie ma znaczenia, czy jesteś pasjonatem dalekich wycieczek motocyklowych, czy na motocyklu dojeżdżasz do pracy – pewnie notorycznie musisz przewieźć jakiś bagaż, a jak pewnie wiesz, nie zawsze jest to łatwe. Co poniektóre przedmioty z powodzeniem przetransportujesz w plecaku, ale nie wszystko się tam zmieści. Jednym z najbardziej komfortowych i bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu jest kufer na motocykl. Jednak który kufer na motocykl kupić?

Kufry motocyklowe – rodzaje / Kufry na motor – wersje / Kufry do motocykla – rodzaje / Typy kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne i boczne. Kufer na motor centralny to taki kufer, który jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast mocuje się po jego lewej i prawej stronie.
Oba typy kufrów mają swoje walory. Kufry centralne są o wiele bardziej pojemne oraz stabilne, a dodatkowo – po zamontowaniu na nie stosownej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co uzupełnia wygodę jazdy.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je zakupić pojedynczo lub od razu w zestawie. Są niesłychanie zróżnicowane, dlatego zanim dokona się zakupu, warto zaznajomić się ze szczegółowymi opisami pojedynczych produktów – i wybrać taki kufer, który najodpowiedniej odpowiada naszym oczekiwaniom.

Kufry na motocykl marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać pomiędzy centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz jednocześnie oba typy, a to pozwoli Tobie przetransportować jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując definitywnego doboru kufra na motor, zwróć szczególną uwagę nie tylko na cechy produktu, jednakowoż także na jego markę. My rekomendujemy w szczególności markę GIVI, jaka na kolosalne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz doskonały stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najistotniejsze.

Nasze dane:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]