Zakupy

Baniak do wina – idealny do przechowywania domowych alkoholi

Dowiedz się, gdzie zamówić baniak do wina.

Balon do wina to doskonały podarunek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do składowania trunków własnej roboty. Jakie objętości posiada gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Baniak na wino – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako oryginalny podarunek dla bliskiej osoby – baniak do wina napełniony domowej roboty trunkiem można podarować z okazji urodzin, jubileuszu, imienin, rocznicy ślubu czy zakończenia studiów. 2-litrowe pojemniki na wino to także wspaniała dekoracja stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, 18 urodzin, złotych godów i nie tylko – w ten sposób alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy szczegół balon na wino doskonale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz wesele i chcesz uraczyć gości domowym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki balonom na wino bez problemu przewieziesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe baniaki do wina wyprodukowane są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]