Branża budowlana Zakupy

Blacha trapezowa na dach

Więcej szczegółów o blacha trapez.

Blachy trapezowe na dach tworzą trwałe pokrycie, są tanie i mogą być stosowane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i składów czy hal produkcyjnych. Dlaczego trapez na dach staje się coraz bardziej popularny?

Trapez na dach – ekonomiczna a przy tym trwała blacha

Nazwa blach trapezowych wywodzi od jego kształtu – płaty mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej montażu jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Materiał jest ceniony też z uwagi na zalety ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie niosą za sobą dużych kosztów. Z uwagi na niewielką cenę artykułu i nieskomplikowany montaż, blacha trapezowa jest coraz częściej stosowana do kładzenia pokryć dachowych i może być wspaniałą alternatywą dla droższej blachy na rąbek stojący. Rozwiązanie to cechuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową może wytrzymać w dobrej formie przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, posiada wysoką odporność na czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.

Gdzie można położyć blachy trapezowe?

Blacha trapezowa świetnie sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, m.in. w stylu minimalistycznym. Dobrze prezentuje się na obiektach z dachem o ogromnej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być także używana wszędzie tam, gdzie z różnych okoliczności nie można stosować standardowych, ceramicznych dachówek. Trapez na dach będzie również znakomicie prezentować się jako wykończenie składnic, garaży bądź obiektów gospodarczych. Blachy trapezowe na dach dachową wypada zamawiać bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, że towar jest najwyższej klasy i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą gamę wariantów kolorystycznych blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, m.in. orynnowanie dachu.

Nasze dane:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08