Zagadnienia motoryzacyjne Zakupy

Boxy dachowe – wygodna podróż z dużym bagażem

Potrzebujesz boxa dachowego? Sprawdź ebagaznik.pl/pl/c/Boxy-dachowe/16

Bagażniki dachowe to praktyczna metoda umożliwiająca przewóz dużej ilości bagaży, akcesoriów turystycznych i sportowych oraz innych ładunków bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz pojazdu. Na rynku jest dostępnych wiele rodzajów bagażników dachowych – boxy dachowe, uchwyty narciarskie i rowerowe, modele bazowe na relingach, jak również listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej klasy produkty wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia, promieniowanie słoneczne czy rdzę. Nadzwyczaj popularne są również boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza w czasie podróży. Oczywiśćie, rodzaj bagażnika musi być dopasowany do modelu samochodu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – pasy transportowe i centralny zamek

Dzisiejsze bagażniki dachowe w formie boxa są wyposażone w centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży i dodatkowo pasy transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo wyboistych trasach. Niskoprofilowe i wytrzymałe modele mają sporą pojemność, a ich użytkowanie jest niebywale komfortowe. Wybrane boxy dachowe są otwierane z 3 stron, co upraszcza dostanie się do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest łatwy i nie wymaga wykorzystania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien się na nie zdecydować?

Transport sprzętu na dachu auta to praktyczne rozwiązanie, które stosuje ogromna grupa kierowców. Bagażniki dachowe kupują zwłaszcza osoby aktywnie spędzające wolne chwile na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się także na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe rodzaje sprzętu turystycznego, których ze względu na rozmiar nie umieścimy w środku auta.

Nasze dane:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]