Wszystko o zdrowiu Zakupy

Czym wyróżnia się lekka przyłbica ochronna Mini Shield?

Jeśli potrzebujesz maski wielokrotnego użytku, kliknij tu.

Koronawirus, który opanował wszystkie państwa, nieodwołalnie przeistoczył nasz bieg życia oraz relacje społeczne. Wytyczne dystansu społecznego wymuszają nieodzowność stosowania określonych środków, których rolą jest ochraniać nas przed realnym niebezpieczeństwem zarażenia się tym nowym wirusem. Idąc do apteki czy kina, gdzie zwykle przebywamy w większej zgrupowaniu ludzi, powinniśmy dla naszego zdrowia nosić na nosie i ustach maseczkę ochronną. Co jednak uczynić, jeśli ciężko oddychamy w typowej maseczce z tkaniny?

Ochronna przyłbica – trwała i wygodna

Osoby, które sądzą, że materiałowe maski ochronne są niekomfortowe i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu w czasie ich używania, mogą wyposażyć się w mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony osobistej jest właśnie maseczka wielorazowego użytku Vitberg Mini Shield. Chroni ona użytkownika przed zakażeniem patogenami tak samo jak maseczka chirurgiczna, a więc zasłania nos i usta, ale w tym samym czasie zapewnia swobodę oddychania. Jej podstawowymi plusami są wygoda, trwałość i niewielka waga, nie przekraczająca 10g. Ta mini przyłbica wykonana jest z tworzyw, za sprawą których może być stosowana wielokrotnie. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po użyciu można oczyścić, a samą maseczkę można też czyścić ręcznie (aż do trzydziestu razy!) za pomocą dostępnych detergentów.

Mini przyłbica – dla astmatyków oraz osób w podeszłym wieku

Ochronną przyłbicy poleca się stosować każdemu, komu zależy na ochronie, ale i na wygodzie. Osoby mające problemy z oddychaniem, mające ukończony 60 rok życia oraz regularnie uprawiające sport na świeżym powietrzu pozytywnie ocenią swobodę jaką przynosi taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy muszą nosić ochronne maseczki w czasie wykonywania pracy. Mini Shield nie ogranicza ruchów szyi, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej używanie przez parę godzin nie jest uciążliwe. Ludzie młodzi na pewno uznają za plus też to, że nie blokuje ona FaceID.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]