Branża budowlana Zakupy

Drzwi wejściowe drewniane – standardowe, dwuskrzydłowe i na wymiar

Nie szukaj już więcej! Tutaj zamówisz drzwi wejściowe dwuskrzydłowe.

Drzwi zewnętrzne spełniają kilka zadań – ochraniają mieszkanie przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych, izolują od zgiełku dobiegającego z dworu oraz strzegą przed włamaniem. Kiedy nabyć drzwi dwuskrzydłowe? Dlaczego warto zainwestować w drewniane drzwi wejściowe?

Drzwi wejściowe nie ulegają wykrzywieniu

Zakup drzwi zewnętrznych to jedna z najważniejszych decyzji, które musi podjąć każdy właściciel domu. Drewniane drzwi wejściowe już od dawna cieszą się dużym uznaniem, z uwagi na swoją wytrzymałość i cechy. Drewno wygląda rewelacyjnie i można je wykończyć na kilka sposobów. Odpowiednio skonstruowane drewniane drzwi wejściowe cechują się energooszczędnością i posiadają niski współczynnik przenikania ciepła, co powoduje, iż w pomieszczeniach panuje komfort termiczny, a przy tym koszty ogrzewania nie są za wysokie. Wybierając drzwi do domu należy wziąć pod uwagę modele o grubości 68 mm ewentualnie 92 mm. Ze względu na swoje właściwości znacznym popytem wyróżniają się zwłaszcza ocieplane drzwi zewnętrzne wyprodukowane z drewna klejonego trójwarstwowo – nie ulegają uszkodzeniom mechanicznym i zniekształceniu, toteż wyśmienicie sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Obecnie drewniane drzwi wejściowe posiadają najlepsze uszczelki.

Dwuskrzydłowe drzwi wejściowe na wymiar

Na rynku można znaleźć także drzwi drewniane na wymiar, które są niezbędne w razie posiadania niestandardowych otworów drzwiowych. Z kolei dwuskrzydłowe drzwi wejściowe to oferta dla inwestorów, którzy kładą nacisk na nieprzeciętny design. Jeżeli szukamy drewnianych drzwi zewnętrznych dwuskrzydłowych na wymiar, powinniśmy zlecić ich produkcję firmie, która wykona spersonalizowany projekt na zamówienie, a jednocześnie zagwarantuje długą gwarancję na swój produkt. W drzwi drewniane wstawia się rewelacyjnie prezentujące się szyby, na przykład ornamentowe. Zamawiający mogą też wybierać spośród wielu rodzajów szyldów. Oprócz zalet estetycznych, wypada też uwydatnić pozostałe atuty, którymi wyróżniają się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Coraz częściej zaopatrzone są one w zabezpieczenia antywyważeniowe, w wyniku czego ciężko je wyłamać. Zapewnia to domownikom wysokie bezpieczeństwo. Drzwi wejściowe dwuskrzydłowe mają też trzypunktowy zamek listwowy, a nabywca może wybrać niski próg drewniany bądź aluminiowy. Żeby chronić powierzchnię drewnianych drzwi wejściowych przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych, w trakcie ich wytwarzania wykorzystuje się środki impregnujące najwyższej jakości.

Nasze dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]