Bezpieczeństwo Zakupy

Jednorazowa odzież ochronna – prezentujemy polskiego producenta

Jeśli szukasz odzieży jednorazowej z flizeliny, koniecznie odwiedź ten adres.

Sektor spożywczy musi sprostać restrykcyjnym standardom na każdym etapie produkcji. W związku z tym niesłychanie istotne jest, by personel zakładów i fabryk produkujących żywność był zaopatrzony w wysokiej jakości ubranie ochronne, zatwierdzoną do użytkowania w tej branży. Firmy mogą zamówić takie produkty między innymi w Global Food Hygiene – krajowego producenta oraz dystrybutora jednorazowej odzieży ochronnej.

Global Food Hygiene – dystrybutor rękawic, butów i masek

Marka Global Food Hygiene istnieje na polskim rynku od ponad 5 lat, a osiągnięte w Polsce sukcesy pomogły jej w 2020 roku zdobywać także rynki europejskie. W oferta spółki obejmuje elementy odzieży roboczej, takie jak czepki i czapki, maseczki higieniczne, w tym także te osłaniające zarost, rękawice jednorazowe i wielokrotnego zastosowania (z metalu), kombinezony oraz buty. Jednym z kluczowych wyrobów Global Food Hygiene są jednorazowe fartuchy foliowe w rolce opracowane samodzielnie przez team specjalistów marki i produkowane za pomocą autorskiego wykrojnika. Już przeszło 800 klientów stosuje artykuły spółki Global Food Hygiene. Produkcja także przedstawia się efektownie – linię produkcyjną opuszcza każdego miesiąca w przybliżeniu 700 tysięcy fartuchów.

Wypada podkreślić, iż spółka Global Food Hygiene rok w rok stara się sprostać potrzebom swoich kontrahentów, nie tylko pod względem różnorodności dostarczanych przez nią artykułów. Firma stawia na nieprzerwany progres, wdrażając innowacyjne rozwiązania logistyczne, jak i rozwijając infrastrukturę firmy (między innymi rozbudowując hale produkcyjne oraz magazynowe), co przyniosło jej kilka prestiżowych wyróżnień. Kluczowym celem Global Food Hygiene jest zintegrowanie części procesów oraz ścisła kooperacja między rozmaitymi oddziałami spółki, co docelowo ma przyczynić się do osiągnięcia wysokiej wydajności w przygotowaniu zamówień tak, aby były dostarczane do klientów w przeciągu 24 godzin.

Nasze dane:
Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa
Kuśnie 41D
98-200 Sieradz

Tel.: +48 43 827 36 66
E-mail: [email protected]