Zakupy Żywność

Kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo – można kupić ich zamienniki

Potrzebujesz kapsułek Cafissimo? Sprawdź cafessima.pl.

Technologia zaparzania kawa w kapsułkach jest znana od ponad czterech dziesięcioleci i powoli zdobyła sobie tysiące sympatyków. Ten praktyczny system umożliwia zaparzenie kawy wysokiej jakości niezwykle prostą metodą – trzeba dodać wodę do pojemnika w ekspresie, umieścić kawę w kapsułce w dedykowanym zasobniku i zaledwie po minucie można rozkoszować się aromatycznym napojem.

Czy istnieją zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Istnieje kilka systemów parzenia kawy w kapsułach. Ten należący do niemieckiej firmy Tchibo jest jednym z popularniejszych na świecie. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo mają inny kształt niż pozostałe, co przez wiele lat wymuszało na klientach zaopatrywanie się w nie od jednego producenta. Kwestia ta dotyczyła każdego systemu w kapsułkach, jednak w ostatnich latach oferowanych jest w sklepach – także w naszym kraju – wiele ich substytutów. Firma Italian Coffee produkuje kapsułki do wielu systemów, w tym także zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W tym systemie producent ten utworzył linię kaw single origin, nazywanych też kawą speciality. Ziarna tych kaw cechują się tym, że pochodzą z jednego gatunku, zbioru oraz uprawy. Smak takiej kawy jest niepowtarzalny, dlatego że uformowało go mnóstwo różnych czynników, między innymi konkretna pogoda panująca w roku wzrostu roślin. Łączenie kaw speciality z mlekiem bądź dodatkami aromatyzującymi zagłusza ich niepowtarzalny nuty smak. W sprzedaży kupić można zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo wyprodukowane z ziaren z Brazylii oraz Etiopii (arabika), jak również Angoli (robusta). W tych kawach wyraźnie dostrzegalne są naturalne aromaty czekoladowe, kakaowe oraz kwiatowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo – aromatyczna każdego poranka

Urządzenia do kawy w kapsułkach zdają egzamin zarówno w domu, jak i w biurach lub hostelach. Koszt napoju w przeliczeniu na jedną porcję nie jest znaczny – zwykle zamyka się w widełkach 1-1,60 zł. Oznacza to, że taka kawa jest kilka razy tańsza niż identyczny napój serwowany w kafeteriach w galerii lub w bufetach w biurze. Rozsądne ceny oraz niebanalne wzornictwo ekspresów na kapsułki powodują, że z roku na rok częściej znajdujemy dla nich w naszych kuchniach. Z ich pomocą będziemy cieszyć się kubkiem takiej kawy każdego dnia, a przy tym zaserwujemy koleżankom najwyższej jakości napój w czasie okazjonalnych spotkań, nie obawiając się o wysokie koszty. Jeśli chcemy kupić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo sprawdźmy zawsze czy będą nadawać się do naszego sprzętu.

Nasze dane:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]