Zakupy

Modne celebrytki

Celebrytkę znajdziesz na www.bizutik.pl/naszyjniki/celebrytki.

Bardzo modne łańcuszki celebrytki chętnie noszą młodsze i starsze kobiety. Ogromna dostępność wzorów i materiałów, z jakich są wykonywane powoduje, iż każda pani łatwo znajdzie wariant idealny dla siebie. Możemy przypuszczać, że moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do właściwie wszystkich stylizacji oraz na wszelkie okazje. Czym jest ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – skąd się wywodzą?

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele aktorek, piosenkarek i celebrytek nagle zaczęło je nosić, a trend ten błyskawicznie przejęły także „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Łańcuszki te wykonywane mogą być z różnych materiałów – złota, srebra, w tym srebra powleczonego złotem, a więc mogą je zakupić wszystkie kobiety chcące zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują kapitałem. Duży wybór wariantów zawieszek sprawia, że naszyjniki celebrytki znaleźć można teraz w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je u wielu kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka rzadko jest wyłącznie ozdobą – zwykle niesie również z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice wisiorka albo wygrawerowanym napisie. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka posiada swe własne, unikalne znaczenie. Najbardziej popularne zawieszki to gwiazda, serduszko, kółeczko pełne lub z dziurką, żyletka, symbol nieskończoności czy słonik. Panie zwykle dobierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według walorów estetycznych, ale też dopasowania danego znaczenia. Serce oznacza oczywiście miłość, kółko wskazuje na niezłomność, jest też blaszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest oznaką szczęścia oraz boskiej mocy, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkim, co się robi, a żyletka jest wyrazem nieprzeciętności oraz buntu.
Dużą zaletą celebrytek jest fakt, iż można je nosić nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych ubiorów, bez względu na to, z jakiego są materiału, na co wpływ ma zapewne ich bardzo subtelny charakter. Najczęściej wybiera się dość krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, lecz kto chce, może również nosić dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te można łączyć z posiadającymi podobne cechy kolczykami gwiazd i bransoletkami celebrytkami.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]