pasza dla koni, pasze dla koni
Zakupy

Pasze dla koni – zaspokój wszystkie potrzeby zwierzęcia

Interesują Cię profesjonalne pasze dla koni, które zapewnią zwierzętom właściwy poziom substancji odżywczych? Szeroki wybór takich produktów odnajdziesz w bogato zaopatrzonym sklepie jeździeckim Horse-Trade.pl! Jaka pasza dla koni jest dostępna w jego sprzedaży?

Wysokiej jakości pasza dla koni

Sklep internetowy Horse-Trade.pl oferuje szeroki wachlarz asortymentu – pasze dla koni, witaminy i minerały, suplementy na stawy, otręby ryżowe, koncentraty paszowe, produkty wspomagające pracę układu ruchu, pokarmowego, oddechowego, nerwowego, a także odpornościowego. W sprzedaży znaleźć można pasze znanych i cenionych marek, m.in.: Pavo, Pro-Linen, Besterly, Dodson&Horrell, St. Hippolyt, Eggersmann czy Hoveler. Pasze charakteryzują się pełnowartościowym składem, a przystępne ceny sprawiają, że konsumenci chętnie sięgają po asortyment sklepu.

Postaw na pełnowartościowe pasze dla koni

Pasza dla koni dostępna jest w formie sieczki, granulatu oraz musli. Wysokie nasycenie substancji odżywczych, takich jak białko, witaminy czy kwasy tłuszczowe omega poprawiają ogólną kondycję konia, stan jego skóry i sierści. Pasze dla koni opracowano z myślą o różnych potrzebach zwierząt – klienci kupią więc pasze dla koni otyłych lub mających problem z utrzymaniem wagi, bez apetytu, cierpiących na alergię, starszych, jak również narażonych na znaczne obciążenia, np. w czasie zawodów. Na specjalną uwagę zasługują też produkty dla źrebaków. Wybierając pasze dla koni musimy zawsze pamiętać, że powinny one zaspokajać zapotrzebowanie zwierzęcia na składniki odżywcze i brać pod uwagę jego indywidualne potrzeby.

Nasze dane:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]