Zagadnienia motoryzacyjne Zakupy

Potrzebujesz części zamiennych do Renault? Kup je przez internet!

Sprawdź, gdzie nabyć części Renault.

Samochody Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy doceniają przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, iż w 2014 r. nasi rodacy kupili ponad pięć tysięcy modeli Scenic oraz aż 3500 pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Znacznym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym roku zakupiono blisko 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – które najczęściej się psują?

Kupiłeś wymarzony auto i pragniesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w bogato zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich znaleźć elementy układu chłodzenia, silnika, nadwozia oraz podwozia, jak i wiele innych. Z opinii konsumentów wynika, że często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu skarżą się posiadacze modelu Clio. Problemy podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jednakże w tym wypadku szwankują także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części Renault

Systematyczne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania auta tej marki. Dostępne w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niesprawne elementy.

Nasze dane:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]