Technologie Zakupy

Poznaj wiodących producentów drukarek 3D

Znajdź drukarki 3D

W ofercie firmy CadXpert znajdują się tylko drukarki 3D od najlepszych producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również MakerBot i FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszym asortymencie, działają m.in. w technologiach: PolyJet, FDM oraz SLA.

Drukarki 3D Stratasys – zredukują wydatki na produkcję

Marka Stratasys jest światowym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od ponad 30 lat – a konkretnie od 1988 roku – dostarcza klientom najnowocześniejsze technologie i urządzenia. Szacuje się, iż wykorzystując drukarki 3D i inne urządzenia Stratasys można nawet o 90 procent zredukować wydatki na produkcję i czas poświęcony na proces produkcyjny. Kluczowe idee pracy ekspertów marki Stratasys to gwarantowanie najwyższej klasy drukarek 3D i usług, a także pomoc techniczna oraz merytoryczna. Hit sprzedażowy z asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla przemysłu i biznesu. Nowością w naszej ofercie jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z fabryczną precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – prekursorska technologia LFS

Formlabs to następny wiodący producent drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta marka w branży urządzeń do druku 3D? Formlabs tworzy niezmiernie zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne metody przyrostowego druku, takie jak SLA i SLS. Nowością w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – niewielkie urządzenie, działające w autorskiej, nowej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi formę technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszelkie inne urządzenia firmy Formlabs – znamionuje się łatwą obsługą oraz ergonomiczną konstrukcją. Czym nowa technologia LFS odróżnia się od SLA? Zdecydowanie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i prędkością druku, a także drobiazgowym odzwierciedleniem najdrobniejszych detali. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, dzięki temu można ekspresowo otrzymać identyczne prototypy, co jest nadzwyczaj pożądane w masowej, seryjnej produkcji.

MakerBot dla przemysłu, edukacji, biznesu

MakerBot dostarcza wysokiej jakości profesjonalne urządzenia do druku 3D, pracujące wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tej firmy mają obszerne zastosowanie w rozlicznych branżach edukacji, przemysłu, biznesu i wielu innych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która wykorzystuje materiały dedykowane dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100°C. Uzyskany wydruk jest trwały i precyzyjny, a w toku procesu wydruku nie zdarza się przemieszczenie warstw oraz nie tworzą się zniekształcenia.

Nasze dane:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]