Zakupy

Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Potrzebujesz słojów z kranikiem? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Od wielu lat trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też wytwarzanych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu deserów i napojów. Dużą popularnością cieszą się przede wszystkim duże Słoiki z kranikiem, posiadające wiele zastosowań. Do czego można je wykorzystać? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranikiem do nalewek

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest fakt, iż wspaniale nadają się one do wytwarzania domowych napojów – na przykład nalewek i likierów. Słoiki mają spore pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez potrzeby korzystania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranem jest niewątpliwą dekoracją stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on regularnie używany do serwowania napojów – głównie podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem idealnie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do serwowania lemoniad, kompotów, oranżad i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków lub ponczu. Jego atutem jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając klarowny napój.

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]