Uroda Zakupy

Sztuczne rzęsy – co warto o nich wiedzieć?

Nie szukaj już więcej! Tu kupisz sztuczne rzęsy.

Gęste i długie rzęsy to najwspanialszy wyróżnik każdej kobiety. W dzisiejszych czasach nawet te, którym los poskąpił ciemnej oprawy oczu, mogą zachwycać pociągającym spojrzeniem – wystarczy, że nałożą sztuczne rzęsy. Z jakich materiałów są one produkowane i czy cechują wytrzymałością?

Przedłużane rzęsy – syntetyczne lub naturalne

Przedłużane rzęsy to prosta i niezawodna metoda na doskonałe podkreślenie makijażu. Chcesz kupić najwyższej jakości sztuczne rzęsy, które przyniosą długoterminowe i widowiskowe rezultaty? Najbardziej popularnym rozwiązaniem są rzęsy w formie kępek lub na pasku. W ostatnim wypadku wszystko co trzeba zrobić to przykleić cały pasek do skóry górnej powieki tuż nad zarysem rzęs – rezultat jest momentalny. Sztuczne rzęsy w kępkach pomagają natomiast znakomicie zagęścić włoski, lecz można je wykorzystać jedynie na zewnętrznych częściach powiek. Obecne w sprzedaży warianty rzęs są produkowane z naturalnych surowców, takich jak proteiny jedwabiu, wyjaławiane ludzkie włosy czy też włosie pozyskane z norek, ale też z najwyższej jakości tworzyw syntetycznych, przykładowo z poliestru. Obecnie popularnością cieszą się też rzęsy wegańskie.

Sztuczne rzęsy – pamiętaj o akcesoriach

Przedłużane muszą być nie za ciężkie, by nie przeciążać oka i zapewniać najwyższy maksymalną wygodę, a zarazem proste do nałożenia i niezwykle mocne. W sklepach dostępne są zarówno jednorazowe rzęsy, jak i warianty wielokrotnego użytku świetnie sprawdzające się na eleganckich bankietach. Masz już sztuczne rzęsy? Nie zapomnij, że do ich aplikacji konieczne są dodatkowe akcesoria – hipoalergiczny klej nie wywołujący alergii oraz pęseta. Po usunięciu sztucznych rzęs, powieki powinno się posmarować specjalną odżywką, która wzmocni naturalne rzęsy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]