Zakupy

Urodziny, ślub, osiemnastka – etykiety na butelki na każdą okazję

Jeśli potrzebujesz etykiet na butelki, powinieneś odwiedzić ten adres.

Obyczaj dawania prezentów na różnorodne okazje praktykowany jest od setek lat i od samego jego początku jednym z najczęściej wręczanych i, rzecz jasna, równie ochoczo przyjmowanych upominków, jest alkohol. Niemało osób nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie wziąć butelki na Sylwestra, urodziny czy ślub. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, jeśli pozostali goście przyniosą to samo?

Personalizowane etykiety na wódkę weselną – wyróżnij się pośród gości

Na obiadach weselnych napoje wyskokowe nie tylko są rozstawione na stołach, ale także przyjęło się, że nowożeńcy obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem przy pożegnaniu. Taki prezent jest uważany za rodzaj wyrażenia wdzięczności za przyjazd na ceremonię. Lecz takie butelki z trunkiem wyskokowym mogą również stać się w fajną pamiątką, której goście nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można dokonać tego kupując etykiety na wódkę weselną, zamieszczając na nich informację o podziękowanie za obecność, miejscu i dacie wesela lub imionach Państwa Młodych. Etykiety na butelki można nabyć w rozmaitych barwach oraz wzorach, zatem bez trudu można kupić te, które będą współgrać ze stylem, w którym urządzane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już tylko od imaginacji nowożeńców. Oczywiście spersonalizowane etykiety na wódkę czy inne napitki wyskokowe można wykorzystać nie tylko podczas wesela – są doskonałe na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim lub imprezie urodzinowej.

Etykiety na butelki – oznaczaj domowe trunki

Etykietami ze spersonalizowanym napisem można oznaczać butelki w domowej piwniczce. Jeśli na własną rękę wytwarzasz soki, wina bądź nalewki i dzielisz się nimi z kolegami albo rodziną nawet bez okazji, możesz przystroić je kreatywnymi etykietami, które znacznie podniosą walory estetyczne prostej butelki. Poza tym flaszki można też oznaczać używając wielobarwnych nakrętek i kapturków termokurczliwych.

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]